Responsive image

SVATBA

Eva & Andy

Často nás oslovují mezinárodní páry, které žijí mimo ČR. Evička s Andym byli jedním z nich.

Obě jsme se shodly, že Evička pro nás byla od první schůzky něco jako anděl - totální ztělesnění klidu a jeden z nejhodnějších lidí, které známe. Což bylo pro nás, které jsme hyperaktivní, mluvíme rychle a mácháme při tom celým tělem, příjemné zklidnění. A když jsme pak poznaly věčně se usmívajícího Andyho, měly jsme z něj úplně stejný pohodový pocit.

Jako svatební místo měli Eva s Andym vybraný mlýn Davídkov a jako fotografa Honzu Martince – pro nás absolutně dokonalé spojení. Naším úkolem bylo především zajistit veškerou výzdobu, pomoci s výběrem zbylých dodavatelů a postarat se o hladký průběh celého dne.

S Evou a Andym jsme plánovali téměř výhradně na dálku, protože před svatbou žili v Londýně. A v průběhu příprav nás čekalo krásné překvapení – Evička zjistila, že je těhotná (a že se bude vdávat v 8. měsíci)! Malý problém byl, že už měla šaty, ale nakonec všechno dobře dopadlo a Evičce to v den D náramně slušelo :)

Pokud bychom měly o nějaké svatbě napsat, že její plánování bylo naprosto bez komplikací, byla by to svatba Evy a Andyho. Celá ta společně strávená doba byla prostě plná pohody a pozitivní energie. Ale aby té dokonalosti přece jen nebylo moc, pár dnů před svatbou bohužel z tragických důvodů vypadla skvělá kapela. Naštěstí se nám podařilo obratem zajistit DJe a svatební den se tak mohl konat v plné parádě.

Evu a Andyho čekalo po svatbě stěhování do USA, proto chtěli sňatek oficiálně uzavřít až tam. Na Davídkově nás proto čekala premiéra – symbolický obřad. V angličtině jej vedl Sean, Andrejčin kamarád, který je zároveň stand-up komik. Se snoubenci si několikrát volal, aby se na ně naladil a mohl jim připravit obřad úplně na míru. Českou verzi zajistil Eviččin kamarád a tahle kombinace byla naprostá paráda. Jestli jsme o tomto typu obřadu měly někdy pochybnosti, po této zkušenosti jej můžeme jednoznačně doporučit! Smáli se všichni a dokonce proběhly i pro Česko ne moc typické tradice, protože Andyho rodina má židovský původ. A v podstatě všichni si mysleli, že Sean je blízký kamarád obou snoubenců, tak moc osobní ten obřad byl!

Z Evy a Andyho celý svatební den úplně sálala vzájemná láska a absolutní pohoda. A úplně stejná byla i oslava. Vše v klidu plynulo, všichni hosté (a že se jich sešlo asi 110) byli usměvaví a pozitivně naladění, no, zkrátka byla radost u toho být. O zábavu se staral skvělý karikaturista Vladimír Dvořák, kluci z fotokoutku Membot a následně i DJ Libor. Ale nebyla to žádná velká pařba až do rána, prostě taková milá a velmi osobní oslava lásky (i když při židovském skupinovém tanci to všichni parádně rozjeli a došlo i na zvedání ženicha a jeho tatínka na židlích). Davídkov prokázal, že je právem jedním z nejoblíbenějších svatebních míst – tak výbornou obsluhu a skvělé jídlo jsme zažily málokde.

Druhý den nás velmi potěšilo, když jsme dostaly od Evy a Andyho krásný dárek i s osobním poděkováním. Ještě před tím, než nám zmizeli do Londýna a pak až za oceán do USA, jsme se s nimi sešly, abychom si mohli v klidu popovídat (nejen) o jejich dojmech ze svatby a taky se rozloučit – i když s tak milými a hodnými lidmi se vám prostě loučit nechce! Nejradši bychom v plánování pokračovaly a psaly si s Evičkou přes všechny komunikační kanály pořád dál a dál, tak moc nám ona i Andy přirostli k srdci! Moc nás potěšilo, když o svatbě mluvili jen v superlativech a označili ji za tu nejlepší, na které kdy byli, to zas naše sebevědomí chvíli lítalo někde hodně vysoko :)

I když jsou Eva s Andym tak daleko, jsme moc rády, že jsme v kontaktu pořád – Evička nám posílá fotky jejich krásné malé princezny a občas si prostě jen tak napíšeme.

Evičko a Andy, moc nás těší, že jsme mohly být u toho, když jste symbolicky zpečetili svůj společný život. Svoje štěstí a lásku jste už našli a nepochybujeme o tom, že vám vydrží už navždycky.

Přejeme vám, abyste zůstali pořád tak milí a usměvaví a aby váš život byl naplněný samými radostnými okamžiky a fajn lidmi, jako jste vy.

Dodavatelé:
Svatební koncept, výzdoba: MiA dělá svatby
Svatební místo, ubytování a catering: Mlýn Davídkov
Foto: Honza Martinec
Video a fotokoutek: Membot
Květiny: Veronika Mavlerová
Sweet bar: Pannyruty
Hudba: DJ Libor
Hudba k obřadu: Svatební kvarteto
Karikaturista: Vladimír Dvořák
Make-up a vlasy: Kateřina Kabriel

Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image