Responsive image

SVATBA

Kristy & Kuba

Když dva lidi souzní … Takoví nám přišli Kristýnka & Kuba. Dva lidé, kteří se milují, respektují, naslouchají jeden druhému a přání toho druhého, a ještě k tomu oba právníci. Kristýnka byla nevěsta, která přesně věděla, co chce, byla náročná, cílevědomá, velice pečlivá, ale k tomu všemu neuvěřitelně milá a něžná. Takový typ nevěsty, která vás ještě vlastně vychová.

Nadchlo nás, když jsme se dozvěděli, že budou mít obřad v krásné Chotkovské knihovně na zámku Kačina, protože se poznali při studiích v zahraničí a oba pobyt v knihovně spojoval.

Bohužel stejně jako u všech letošních nevěst je zastihlo období, kdy díky koronaviru nevěděli, zda se svatba uskuteční. Když nám na konci května zavolali, že se svatba koná ve stejném termínu, na stejných místech, jen při menším počtu hostů, byly jsme šťastné, že zrovna oni budou naše první letošní svatba. O to intenzivnější pak bylo připravit svatbu pro 100 hostů v zásadě během 6 týdnů.

Bavilo nás, že se nechali vést námi vymyšleným designem jak do knihovny, tak do resortu Vigvam, kde měli hostinu i celou svatební party, a že nám nechali volnou ruku ohledně květinové výzdoby i doporučení jednotlivých dodavatelů. Barevné vyznění jejich svatby bylo tmavě modrá a zlatá. Tyto prvky se do resortu Vigvam hodily a na místě vytvořily hřejivé spojení s dřevem a kožešinami. Květiny jsme sbíraly u Louky květ a vytvořily jsme z nich nejen úžasné vývazky, korsáže a kytice, ale i celkovou květinovou výzdobu. V resortu se nám podařila udělat krásná nebesa z bílé tkaniny a světýlek, jednotlivé stoly jsme pojmenovaly podle fakult v Oxfordu a pokryly jsme je zlatavými a tmavě modrými tkaninami, které doplňovaly květiny ve vázách.

Když jsme se ráno probudily a viděly jsme, jak hrozně prší, moc jsme si přály, aby déšť ustal nejpozději před obřadem a Kristýnka s Kubou si užili svůj den, což se nám naštěstí splnilo. Obřad se konal v poledne v Chotkovské knihovně. Hosty doprovázely zvuky smyčcového tria od Arte per tutti a celý obřad krásně vedl a kdekoho svým povídáním i rozplakal pan farář Marek Lukášek z Českého Brodu. My holky jsme stály vzadu, Míša s úsměvem a já s dojemným pláčem, a sledovaly jsme, jak se tito dva lidé berou na tak kouzelném místě. Jsme rády, že jsme měly možnost spolupracovat s našimi skvělými kamarády z Aleafoto a Wombat Pictures, kteří vykouzlili nádherné fotografie a videa.

Svatební veselí se naplno rozjelo v resortu Vigvam. Svatebním obědem se postupně prolínaly dojemné proslovy, oběd vystřídal krásný čtyřpatrový dort od holek z Let’s Taste, se kterými jsme letos měly možnost potkat se na několika svatbách. O hudební produkci se až do ranních hodin postaral DJ Petr Kořista a večerní zábavu navodil svatební tanec při prskavkách na louce.

Kristýnka s Kubou si svůj den užili naplno a my jsme rády, že jsme byly při tom. Z celého srdce jim přejeme, ať jsou ve svém životě tak šťastní, jako byli ve svůj svatební den, a slzy, které uroní, ať uroní z lásky.

Dodavatelé:
Svatební koncept, koordinace, výzdoba, květiny: MiA dělá svatby
Obřad: Zámek Kačina
Oddávající: Marek Lukášek z Českého Brodu
Hudební doprovod k obřadu: Arte per tutti
Svatební místo a catering: Vigvam resort
Dort: Let’s Taste
Svatební šaty: NUANCE svatební dům
Make-up a vlasy: Simona Bártová
Foto: Aleafoto
Kamera: Wombat Pictures
DJ: Petr Kořista
Desing a koordinace: MiA dělá svatby
Květy: Louky květ

Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image