Responsive image

SVATBA

Lenka & Karel

Někdy si myslíte, jaká bude ta svatba brnkačka, protože její zařizování jde úplně hladce. No a pak je všechno nakonec úplně jinak :)

Lenka a Karel. Nádherný pár jako z katalogu modelingové agentury. Když jsem se poprvé viděla s Lenkou, strávily jsme spolu více než dvě hodiny, kterými jsme se víceméně prosmály. A hned jsem Andy hlásila, že téhle nádherné skvělé ženské, která navíc pomáhá opuštěným zvířatům, tu svatbu prostě dělat musíme!

Lenka s Karlem měli zajištěné místo a pár dalších dodavatelů a od nás chtěli pomoci hlavně s výzdobou a organizací svatebního dne a taky s poskládáním celé svatby tak, aby do sebe vše zapadlo. Měli naplánovaný u nás celkem neobvyklý program – mezi obřadem a obědem cca 1,5hodinový odpolední cocktail, který měl hosty naladit na několikachodové menu a během kterého měly proběhnout i gratulace.

Svatba se měla konat v západních Čechách, kde jsme sehnaly zbylé dodavatele, a svatební den se začal krásně rýsovat. Zbývala v podstatě jen poslední "maličkost" – na místě svatby doladit závěrečné detaily. Když jsme se tam ale měsíc a půl před svatbou se snoubenci rozjeli, čekalo nás velmi nemilé překvapení – po cca pětihodinové schůzce jsme jeli domů s tím, že tady se rozhodně svatba konat nemůže. Nový provozní nejdříve zkusil docela dramaticky navýšit ceny, které měli Lenka s Karlem dohodnuté už skoro rok, a nakonec ze samotného pana ředitele vypadlo, že kvůli odchodu velkého množství personálu vůbec neví, jestli bude moci na svatbu zajistit všechny dohodnuté služby. Takže jsem sedla ještě ten víkend k mailu a telefonu, a i vzhledem k letošnímu covidovému roku a různým změnám se během pár dnů povedlo svatbu přesunout na Panství Dlouhá Lhota, což byla asi ta nejlepší volba, jakou jsme si mohli přát. Co byl na původním místě problém, to na Panství zařídili mrknutím oka. A ta výborná svíčková, ach!

Dodavatelů jsme měnili jen pár, protože skvělý pan farář i DJ naprosto neměli problém s tím, projet se o 170 km dál. A dort a další dobroty nakonec zajistily naše báječné a oblíbené holky z Let’s Taste.

Na svatební den vzpomínáme s naprostou euforií. I když bylo plánování kvůli přesunu místa na poslední chvíli lehce hektické, den D běžel jako na drátkách, až na pár spíše úsměvných momentů (když například panu faráři vypadla klika v místnosti, kde se připravoval, a málem lezl na obřad oknem, nebo když v průběhu obřadu fouknul vítr a náš krásný ručně psaný harmonogram se poroučel k zemi a roztřísknul se na tisíce kousků). Počasí bylo jako na objednávku, Lence s Karlem to neuvěřitelně slušelo, personál dokonale šlapal, všichni (včetně obsluhy) byli dojatí… Původně jsme měly zůstávat jen do oběda, ale nemohly jsme si nechat ujít Karlův proslov, který rozplakal snad úplně všechny. Takže jsme odjížděly v půl šesté, unavené, ale s absolutně krásným pocitem z povedeného dne. Ten byl umocněn tím, že nám Lenčin tatínek v průběhu dne několikrát osobně děkoval, jak krásnou svatbu jsme připravily. Navíc na nás čekalo překvapení – krásný dárek s osobním poděkováním, který jsme od Lenky dostaly. Leni, děkujeme! S Lenkou a Karlem jsem se pak viděla dva dny po svatbě a poslouchat ta slova nadšení, jak moc si svůj den užili, byla ta nejlepší odměna.

I když v průběhu plánování Lenku a Karla potkávala spousta věcí, ze kterých by se jiní hroutili (výměna místa měsíc a půl před svatbou byla taková třešnička na dortu), společně jsme se jim dokázali zasmát (i když někdy to byl takový ten zoufalý smích, kdy nevíte, jestli nemáte spíš brečet) a celkově ten necelý rok s nimi byl prostě skvělý! Další pár, který nám potvrdil, že si nás hledají naše krevní skupiny, s kterými je to prostě to ono.

Lenko a Karle, bylo to s vámi prostě super a jsme fakt rády, že jste si nás našli! Tolik smíchu jsme při zařizování svatby snad ještě nezažily :) Přejeme vám, aby vás nikdy neopouštěl humor, aby váš život byl plný lásky a hezkých zážitků a aby se vám hezky bydlelo ve vašem novém bytě.

A tady je svatební video Lenky a Karla

Dodavatelé:
Svatební koncept, výzdoba, květiny: MiA dělá svatby
Svatební místo, ubytování a catering: Panství Dlouhá Lhota
Foto a video: Yorge
Kytice: Kytičkárna
Sweet bar: Let’s Taste
Tiskoviny: Svatební nezbytnosti
Hudba: DJ Rebel
Šaty: Nuance České Budějovice
Make-up a vlasy: Kateřina Veverková

Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image